Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4707
Stary 09.10.2017, 06:36
Jakoś nie widzę na stronie PS, żadnej wiadomości na temat bankructwa.

Zmięty, może warto coś napisać?

Np: że jak pelikany łykacie każdą głupotę, a dla zwiększenia zysku puścicie się z każdym.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując