|
Za stracone bramki/czyste konta jest odpowiedzialny cały blok defensywny. Wielu, jak s1mone zdaje się o tym zapominać. Co innego jak przed Tobą gra Uryga z Nalepą, Kowalski z Jopem czy Mójta z Bartoszem (jak w Szczecinie gdy podarowali 6 bramek pogoni) a co innego Głowacki z Cleberem czy Marcelo.W czasach TF nikt nie miał zamiaru inwestować w solidnych bramkarzy, niestety większość była z łapanki. Jak raz kupiono kiedyś za większe pieniądze to okazał się jednym z największych niewypałów w historii TF (Jovanić). Ja sobie przypominam tak naprawdę jedną solidną rundę Pareiko (pierwszą), jeden solidny sezon Pawełka (ostatni), jedną rundę Dolhy, Cierzniaka, Miśkiewicza i to raczej tyle. Żaden z nich nie był jednak fenomenalnym bramkarzem, a co najwyżej takim który potrafił mieć dzień konia lub dobra formę przez pewien czas, ale nic regularnego.
|