Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6453
Stary 07.10.2017, 17:49
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Trzeba to powiększyć, bo krytykom to nie wystarczy szczególnie krytyka Kostala
Podnieca Cię sformułowanie:

Cytat:
pierwsze kontakty z piłką to goście z Termalici nie wiedzieli coś się dzieje jak ich zaprosił na karuzele
czy nie doczytałeś dalej:

Cytat:
Później troszkę zgasł, w defensywie zdecydowanie za mało pracował. Jeden groźny strzał, kilka nie potrzebnych strat. Ale myślę że występ na plus.
czy chcesz na siłę bronić tezy, że Kostal to zajebisty kot?
Odpowiedz cytując