Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80157
Stary 07.10.2017, 17:09
a ja myśle że kluczem tutaj jest punkt odniesienia

Pawełka oceniamy z perspektywy najtłustszych lat w Wiśle i faktycznie nie byl to bramkarz na miarę Majdana itp

Załuska zaś bronił w okresie gdy trzeba sie było cieszyć że sie udało zebrac pieniądze na autokar na wyjazd , więc faktycznie jak na tą sytuacje to porządny zawodnik
Odpowiedz cytując