|
To są suche liczby i wiadomo, że jest jeszcze intepretacja. Mimo wszystko pokazuje, że ważniejsza jest 'dobra prasa' niż fakty. Szczególnie na tym forum. Bo ja można nazywać Załuskę pewnym bramkarzem i wykwalifikowanym fachowcem (niektóre z tekstów na tym forum), jednocześnie nazywając Pawełka ręcznikiem i fuszerantem (znów, teksty na forum) patrząc w powyższe liczby?
Z resztą podałem liczby bramek straconych, żeby ukazać, że obydwie drużyny traciły podobne ilości bramek w sezonie, żeby nikt nie zarzucił, że Załuska ma gorsze staty bo miał gorszych obrońców przed sobą. Nie sądziłem, że ktoś będzie próbował to spłaszczać na Twój sposób. W sezonie zasadniczym te liczby też były podobne bo odpowiednio 46 i 45.
Tak jak broniłem Bogusia, gdy grał bardzo dobry sezon - tak teraz wstawiam się za Pawełkiem, bo nie lubię przylepiania łatek i nie podoba mi się jak ktoś nie potrafi obiektywnie spojrzeć na to co dany zawodnik sobą reprezentuje, a ważniejsze są dla niego własne sympatie i antypatie.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 07.10.2017 o godz. 16:56.
|