Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24294
Stary 06.10.2017, 23:31
Właśnie przeczytałem news nt. kontuzji PM. Szkoda mi go - jeżeli to rzeczywiście byłoby tylko 6 tygodni, to i tak to byłaby końcówka listopada, gdy zaczynałby wracać do treningów. Mam nadzieję, że podczas przerwy zimowej będzie przygotowywał się już zdrowy i na 100% z drużyną.

Mam nadzieję, że te kontuzje to rzeczywiście przypadek i że po prostu mieliśmy ostatnio pecha, a nie, że trener coś źle zrobił/robi. Słabo to wygląda.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując