ja tylko pawelka zapamietam z jednej interwencji :
https://www.youtube.com/watch?v=30BZr0XYsbI , poza tym Pawelek to zwykly partacz i przecietny bramkarzyna naszej tragicznej pilkarsko ligi , jeszzce byl taki niezly numer w ktoryms sezonie mistrzowskim w Gdansku - gdzie uratowal go slupek , jak w cyrku