frg napisał(a):

Czy jeżeli kolega posiada KK to czy ja mogę jemu kupić bilet w kasie bez posiadania jego KK w ręku?
Bedę kupował do innych osób na PESEL i chciałbym dokupić bilet dla jeszcze jednej osoby, która ma KK ale nie ma jak jej przekazać.
Z góry dziękuje za odpowiedź, przeszukałem kilka ostatnich strona na forum, ale nie było takiego pytania...
|
Tak. Wystarczy podać jego PESEL i bilet będzie nabity na kartę. Musisz jednak pamiętać, że wejście na stadion jest tylko na kartę, na bilet papierowy posiadacza karty nie wpuszczą.