LucjuszWielki napisał(a):

Ten pajac, który nam załatwił Ateny ?
Jakby nie było bramkarze nam zawalali ważne mecz:
Majdan - Ateny
Anżelo H. - Lazio
Sergiej P. - Nikozja
Pareiko też był przyzwoity, moim zdaniem lepszy niż majdan. Sarnat nie był super star - nie raz zawalił nam mecz.. Pamięć krótką macie.
A jak Szczęsnego jak wspominacie?
|
Jeżeli chodzi o mecz w Atenach to o ile dobrze pamiętam, o wiele więcej winy powinni ponosić:
a) Zieńczuk co zmarnował bodajże 4 lub 5 100% sytuacji w pierwszej połowie.
b) Sobolewski za czerwoną kartkę i osłabienie drużyny
c) Kłos winny utraty bramki na 3:1 w 87 minucie [ pomijam kwestię prawidłowo zdobytej bramki na 2:2 przez Penskę minutę wcześniej]
d) Majdan za siatkarskie zagranie i bramka na 4:1.
Co do durnych pomysłów chęci ponownego ściągnięcia Pawełka, to niektórzy chyba zapomnieli, że w trakcie 4 letniego kontraktu, bronił ostatnie pół roku jak mu się kontrakt kończył.