Wyświetl pojedynczy post
TIR_DO_SŁUBIC
Senior Member
 
 
Od: 05.2017

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80149
Stary 06.10.2017, 16:33
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pawełek był OK. Jak już coś s.......ił, to zawsze spektakularnie ale przez zdecydowaną większość meczy trzymał poziom. Nie wiem jak teraz będzie bronił, ale był lepszym bramkarzem niż Buchalik. Ten dla odmiany robi mało spektakularne błędy, ale dużo i często.
Proszę, przestań. Przecież to był parodysta.

Jedyna jego dobra interwencja we Wiśle to ta z meczu z Polonią:

https://www.youtube.com/watch?v=8A_YrNTsdeI
Odpowiedz cytując