wolfy napisał(a):

|
Pawełek był OK. Jak już coś s.......ił, to zawsze spektakularnie ale przez zdecydowaną większość meczy trzymał poziom. Nie wiem jak teraz będzie bronił, ale był lepszym bramkarzem niż Buchalik. Ten dla odmiany robi mało spektakularne błędy, ale dużo i często.
|
Proszę, przestań. Przecież to był parodysta.
Jedyna jego dobra interwencja we Wiśle to ta z meczu z Polonią:
https://www.youtube.com/watch?v=8A_YrNTsdeI