brylant17 napisał(a):

|
Akurat to wzmocnienie wg mnie
|
Ty naprawdę jesteś tak głupi, czy po prostu lubisz prowokować?
Pomijając że to jeden z nielicznych piłkarzy którzy coś robi w ofensywie trzeba być skończoną mendą żeby coś takiego pomyśleć i dodatkowo debilem, żeby napisać. Na forum kibiców Wisły Kraków.