Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24289
Stary 06.10.2017, 15:36
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Akurat to wzmocnienie wg mnie
Ty naprawdę jesteś tak głupi, czy po prostu lubisz prowokować?
Pomijając że to jeden z nielicznych piłkarzy którzy coś robi w ofensywie trzeba być skończoną mendą żeby coś takiego pomyśleć i dodatkowo debilem, żeby napisać. Na forum kibiców Wisły Kraków.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 06.10.2017 o godz. 15:39.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując