Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80142
Stary 04.10.2017, 12:17
felipe napisał(a):Wyświetl post
Dajcie juz spokój z Pawełkiem, pozorant jakich mało, bronił tu bo od lat mieliśmy totalnego niefarta do bramkarzy. I zawsze była to pozycja traktowana po macoszemu. Od czasów Sarnata jedynym fachowcem z prawdziwego zdarzenia był tu przez jakiś czas Dolha. Nawet za najlepszej paki Heńka bronił u nas wynalazek Anżelo...
z tym Sarnatem to się troszke zagalopowałeś - gdyby nie ojciec i jego układy w klubie w życiu by tyle nie grał już Wierzchowski miał go zmienić
Odpowiedz cytując