Pawełek nam wybronił bardzo dużo meczy, więc to jest bzdura.
Po prostu lubił zrobić spektakularnego babola, z którego cała Polska przez pół roku waliła

))))))))))))))
Moim zdaniem więcej wybraniał ponad stan niż psuł. Rozwodzić się głębiej nad tym nie zamierzam. Wystarczy sobie jakiekolwiek skróty puścić taśmowo z naszych meczów, gdy u nas bronił (nie jeden mecz) i popatrzeć obiektywnie.
On potrafi zrobić coś takiego :
https://www.youtube.com/watch?v=itCHZ7Hb_dU
Jak i takiego :
https://www.youtube.com/watch?v=IduR6ZjQoJE