Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80138
Stary 03.10.2017, 21:22
Pawełek nam wybronił bardzo dużo meczy, więc to jest bzdura.

Po prostu lubił zrobić spektakularnego babola, z którego cała Polska przez pół roku waliła ))))))))))))))

Moim zdaniem więcej wybraniał ponad stan niż psuł. Rozwodzić się głębiej nad tym nie zamierzam. Wystarczy sobie jakiekolwiek skróty puścić taśmowo z naszych meczów, gdy u nas bronił (nie jeden mecz) i popatrzeć obiektywnie.

On potrafi zrobić coś takiego :
https://www.youtube.com/watch?v=itCHZ7Hb_dU

Jak i takiego :
https://www.youtube.com/watch?v=IduR6ZjQoJE
Ostatnio edytowane przez s1mone : 03.10.2017 o godz. 21:29.
Odpowiedz cytując