Ten pajac, który nam załatwił Ateny

?
Jakby nie było bramkarze nam zawalali ważne mecz:
Majdan - Ateny
Anżelo H. - Lazio
Sergiej P. - Nikozja
Pareiko też był przyzwoity, moim zdaniem lepszy niż majdan. Sarnat nie był super star - nie raz zawalił nam mecz.. Pamięć krótką macie.
A jak Szczęsnego jak wspominacie?