Wyświetl pojedynczy post
pomeran
Senior Member
 
Od: 07.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5766
Stary 03.10.2017, 18:23
krzaq12: Z tymi strzałami życia w postaci Wojtkowskiego Veleza, Lloncha czy Arsenicia to ja bym poczekał. Po tych kilku meczach to naprawde nie można wiele powiedzieć. Llonch jest w miarę dobrym (jak na ekstraklasowe warunki) ale żeby to był strzał życia ? bez przesady.

Dla mnie miarą tego o co walczymy, będzie to czy Zatrzymamy Sadloka. to powinien być priorytet. Bez niego nasza gra będzie wyglądać jeszcze gorzej niż bez Brleka.
Odpowiedz cytując