|
krzaq12: Z tymi strzałami życia w postaci Wojtkowskiego Veleza, Lloncha czy Arsenicia to ja bym poczekał. Po tych kilku meczach to naprawde nie można wiele powiedzieć. Llonch jest w miarę dobrym (jak na ekstraklasowe warunki) ale żeby to był strzał życia ? bez przesady.
Dla mnie miarą tego o co walczymy, będzie to czy Zatrzymamy Sadloka. to powinien być priorytet. Bez niego nasza gra będzie wyglądać jeszcze gorzej niż bez Brleka.
|