Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5761
Stary 03.10.2017, 14:31
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Dyrektor Wisły Kraków: chcemy znów grać w europejskich pucharach z Barcelon:
http://sport.tvp.pl/34231081/dyrekto...ch-z-barcelona
Czy to oznacza, że mamy oceniać grę Wisły mając na uwadze lokaty 1-3 w lidze, czy raczej cieszyć się z remisu z Niecieczą? Pytam, bo na forum istnieje spory rozdźwięk pomiędzy oczekiwaniami użytkowników.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując