Temat
:
[XI KOLEJKA] WISŁA Kraków - Jagiellonia, 30 Września, godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski
Offline
#
144
02.10.2017, 19:08
X-Ray
napisał(a):
Napisałem słów kilka po sobotnim spotkaniu, zapraszam do lektury:
https://twitter.com/watch_esa/status/914871396957921280
Ostatnio rzucił fajną zewniakiem z prawej strony do środka ale niestety był spalony Carlitosa chyba.
Pisujesz gdzieś, czy tylko amatorsko ? bo masz fajne teksty i fajnie je się czyta
Piggy oddaj hajs
brylant17
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do brylant17
Znajdź inne posty napisane przez brylant17