Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#144
Stary 02.10.2017, 19:08
X-Ray napisał(a):Wyświetl post
Napisałem słów kilka po sobotnim spotkaniu, zapraszam do lektury:

https://twitter.com/watch_esa/status/914871396957921280



Ostatnio rzucił fajną zewniakiem z prawej strony do środka ale niestety był spalony Carlitosa chyba.
Pisujesz gdzieś, czy tylko amatorsko ? bo masz fajne teksty i fajnie je się czyta
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując