|
Marcelo z czerwoną kartką w meczu Angers-Lyon. Dostał żółtą, którą następnie wytrącił sędziemu z ręki i dostał czerwo. Choć ciężko powiedzieć na ile było to celowe, bardziej wyglądało na machnięcie ręką, która przypadkowo trafiła w dłoń arbitra. Po zejściu byłego Wiślaka Lyon stracił dwa gole i zremisował 3-3.
kacpaw91 napisał(a): 
|
Lepiej odpaść z Levadią niż z Podbeskidziem w Pucharze Polski,
|
|