Wyświetl pojedynczy post
Markfire20
Senior Member
 
Od: 12.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80119
Stary 01.10.2017, 16:21
Danielek1906 napisał(a):Wyświetl post
Co do nabytków. Jesusowi potrzeba czasu, widać, ze ma to "coś" ale brakuje przygotowania itp. W końcu zalozył ładne sitko wczoraj, więc dobry prognostyk. Gorzej jest z Perezem. Wygląda jak Cast Away po za światem. Biega troszku dziwacznie, wolny, masy trochę musi zrzucić itp. Basha bardzo dobrze gra, widać ze ma ogranie. Arsenić z meczu na mecz coraz lepiej. Najgorzej jest chyba z Questą, bo jak na razie to przyjechał tu na wakacje
Pewnie, Cueście znudziły się hiszpańskie szpitale i postanowił pozwiedzać polskie... Ja prdl. Czekam na jego powrót, nie wytrzymam kolejnych "interwencji" Buchalika.
Odpowiedz cytując