serek.c2 napisał(a):

Kiedyż to Cię o tym Brożek przekonał ostatnio?
Ja nie twierdzę, że Brożek to jakiś tytan obecnie - jest cieniem samego siebie sprzed lat. Co nie znaczy, że nie wykończyłby prostej piłki. I nadal uważam, że nikogo lepszego w kadrze od niego nie mamy, co jest bardzo wymowne.
|
Uwazam dokladnie tak samo.