Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 01.10.2017, 15:38
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Kiedyż to Cię o tym Brożek przekonał ostatnio?

Ja nie twierdzę, że Brożek to jakiś tytan obecnie - jest cieniem samego siebie sprzed lat. Co nie znaczy, że nie wykończyłby prostej piłki. I nadal uważam, że nikogo lepszego w kadrze od niego nie mamy, co jest bardzo wymowne.
Uwazam dokladnie tak samo.
Odpowiedz cytując