JudasPriest napisał(a):

|
Chodziło mi raczej o to, że mimo wszystko Ramirez nie mając budżetu dał radę ściągnąć kilku solidnych graczy. Więc nie uważam (podobnie jak większość) ze cała nasza polityka transferowa jest do dupy
|
Stop stop stop...nie Ramirez a Junko, a to spora różnica...Ramirez ma zupełnie inne zadania i niech się z nich wywiązuje jak najlepiej...