|
Moje subiektywne odczucia są takie, że Perez i Imaz mają potencjał znacznie większy niż ze Manuel, chociaż ich dobra gra w Wiśle jest równie wielką niewiadomą. Nie takie transfery nie wypalały.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|