Laszi napisał(a):

10 godzin od końca meczu i ani jednego #KikoOut?
|
Gówniarzeria produkuje się w shoutboxie.
brylant17 napisał(a):

|
Teraz przerwa na reprezentację czas na zgranie się i poznanie się lepiej, wczoraj nie wyglądało tak źle niech przyjdzie skuteczność i będzie dobrze.Jak będziemy grać tak jak wczoraj to będzie mega dobrze.
|
Miejmy nadzieję, że taka padaka w ataku już się nie zdarzy. 3 strzały celne naszym napadziorom chwały nie przynoszą. Poza tym miałem wrażenie, że na polu karnym Jagi to byli dość nieporadni.