Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2294
Stary 01.10.2017, 10:53
Laszi napisał(a):Wyświetl post
10 godzin od końca meczu i ani jednego #KikoOut?
Gówniarzeria produkuje się w shoutboxie.

brylant17 napisał(a):Wyświetl post
Teraz przerwa na reprezentację czas na zgranie się i poznanie się lepiej, wczoraj nie wyglądało tak źle niech przyjdzie skuteczność i będzie dobrze.Jak będziemy grać tak jak wczoraj to będzie mega dobrze.
Miejmy nadzieję, że taka padaka w ataku już się nie zdarzy. 3 strzały celne naszym napadziorom chwały nie przynoszą. Poza tym miałem wrażenie, że na polu karnym Jagi to byli dość nieporadni.
Ostatnio edytowane przez pepe72 : 01.10.2017 o godz. 10:59.
Odpowiedz cytując