Wyświetl pojedynczy post
Snow
Ave Wisła!
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Dziki Zachód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#80116
Stary 01.10.2017, 10:34
Widzę, że znaleźliście sobie nowego kozła ofiarnego.
Nikt już nie pamięta pierwszego meczu Arsenicia? Chłop jak dąb, a jako środkowy obrońca dawał się przepychać jakimś karłom z drużyny przdciwnej. A wczoraj? Jeden z najlepszych na boisku.
Z tym, że Arsenic w przeciwieństwie do Pereza czy Ze Manuela, przepracował cały okres przygotowawczy, a mimo to potrzebował czasu na adaptacje.
Na prawdę trudno was traktować poważnie.
Odpowiedz cytując