Poprzez same zgrywanie niczego nie polepszymy. Sadlok z Maleckim razem dobrze fukncjonuja ze soba nie tylko dlatego, ze ze soba dlugo graja ale tez dlatego, ze ktos im wpoil fakt, ze isntnieje cos takiego jak gra dwojkowa, wymiennosc pozycji, gra na obieg itp. To samo ma sie do reszty. U Kiko czegos takiego nie widac poza starymi nawykami wprowadzonymi przez innych trenerow. W tym sezonje dostal co dostal. Nie zmienil w grze niczego. S.......il nam kilka meczow "zgrywajac" istniejacy zasob ludzki nie tak jak powinien. O atmosferze sie nie wypowiem bo tak naprawde .... wie jaka ona w tym zespole jest. Niczego nie s.......ic , wlasnie w tym problem bo poki co to wyglada na to, ze czego sie dotknie to .......i
PS. Co do zwalniania to przecież napisalem, ze to nie jest odpowiedni moment. W koncu przyjdzie czas(mam nadzieje), ze nasze ambicje beda wieksze niz walka o gorna osemke z Kiko.