brylant17 napisał(a):

|
Ale ty pieprzysz, dlaczego Sobol miałby kłamać? jakby powiedział,że jest chvjovo to by tak powiedział i tyle
|
sorry ale jesteś idiotą , prosze poczytaj sobie posty przed moim, potem mój , potem przypomnij sobie co miałeś w szkole (?) i przeproś