Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2266
Stary 30.09.2017, 19:55
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
wrócmy do logiki

Sobol mówi że jest dobrze.

mamy dwie możliwości

Sobol kłamie -> NIE JEST DOBRZE
Sobol NIE kłamie -> JEST DOBRZE

tyle logika

oczywiście nie wiemy jak jest czy 0 cz 1

ale k.rva krytykanci, sieroty po TF oczywiście zakładają że Sobol pierdzi pod publiczke
a skąd to wiecie ?

proponuje w dyskusji opierać się na faktach "obiektywnych"

inaczej to spelkulacja a nie dyskusja i szkoda na to po prostu czasu
Ale ty pieprzysz, dlaczego Sobol miałby kłamać? jakby powiedział,że jest chvjovo to by tak powiedział i tyle
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując