Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

wrócmy do logiki
Sobol mówi że jest dobrze.
mamy dwie możliwości
Sobol kłamie -> NIE JEST DOBRZE
Sobol NIE kłamie -> JEST DOBRZE
tyle logika
oczywiście nie wiemy jak jest czy 0 cz 1
ale k.rva krytykanci, sieroty po TF oczywiście zakładają że Sobol pierdzi pod publiczke
a skąd to wiecie ?
proponuje w dyskusji opierać się na faktach "obiektywnych" 
inaczej to spelkulacja a nie dyskusja i szkoda na to po prostu czasu
|
Ale ty pieprzysz, dlaczego Sobol miałby kłamać? jakby powiedział,że jest chvjovo to by tak powiedział i tyle