czaro napisał(a):

|
Mamy aż takiego pecha, czy trener od przygotowania fizycznego rzeczywiście coś popsuł?
|
Też się nad tym zastanawiałem. Ale taki Ondrasek to na bank jest szklany a Paweł ma kłopoty z drobnymi kontuzjami od wielu lat. Kilku piłkarzy przyszło tu też nieprzygotowanych i z kontuzjami.