patti napisał(a):

Witam
Przylatuje na mecz z legla z dwoma Anglikami. Jako ze przylatujemy w sobote, a mecz jest w niedziele chcialbym kupic bilety duzo wczesniej. Nie moge wyrobic kart kibica na Angoli bo nie maja PESELu oraz nie moga osobiscie tego zrobic bo nie mieszkaja w PL.
Jak brat kupi bilety dla nas podajac PESEL kogos innego (babci, dziadka) to ktos bedzie sprawdzal dane na bramce ?
Z gory dziekuje za pomoc
|
bilety w kasie można kupować bez karty kibica. jak ni mają peselu to podaje się chyba nr paszportu i normalnie brat kupi wam bilety