|
Witam, posiada ktoś opony Pirelli SottoZero 3? Warte zakupu?
Wiem że są w sieci dostępne testy, lecz w każdym teście zajmuje inne miejsca, dlatego potrzebuję wiarygodnej opinii jak się sprawują w naszym mieście (błoto pośniegowe, górki, dziury w asfalcie, itp)
|