grzesiek_gt napisał(a):

|
Nie ma takiej opcji. Jedynie można przeskoczyć przez barierki, ale to może się stewardom nie spodobać.
|
Stwardow na trybunie nie ma wielu i latwo mozna przejsc ale lepsza opcja to drzwi miedzy trybunami ktore sa czesto otwarte.
Ale fakt za poprzedniej wladzy to dostalby zakaz stadionowy za to