Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13265
Stary 29.09.2017, 19:19
grzesiek_gt napisał(a):Wyświetl post
Nie ma takiej opcji. Jedynie można przeskoczyć przez barierki, ale to może się stewardom nie spodobać.
Stwardow na trybunie nie ma wielu i latwo mozna przejsc ale lepsza opcja to drzwi miedzy trybunami ktore sa czesto otwarte.

Ale fakt za poprzedniej wladzy to dostalby zakaz stadionowy za to
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując