colib napisał(a):

|
Czy ktoś wie czy jest możliwosć przejscia z sektora E na sektor F wewnatrz stadionu? Mam karnet na E22 a bede z dzieckiem na meczu, chcialbym przejsc sie z nim na chwile na F (Rodzinny). Jest taka opcja?
|
Nie ma takiej opcji. Jedynie można przeskoczyć przez barierki, ale to może się stewardom nie spodobać.