Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
grzesiek_gt
Member
 
 
Od: 04.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13264
Stary 29.09.2017, 18:16
colib napisał(a):Wyświetl post
Czy ktoś wie czy jest możliwosć przejscia z sektora E na sektor F wewnatrz stadionu? Mam karnet na E22 a bede z dzieckiem na meczu, chcialbym przejsc sie z nim na chwile na F (Rodzinny). Jest taka opcja?
Nie ma takiej opcji. Jedynie można przeskoczyć przez barierki, ale to może się stewardom nie spodobać.
Odpowiedz cytując