Markus napisał(a):

|
Warto stawiać na odbudowę Ze Manuela z silnej ligi i Hiszpanów bardziej, niż na poprawę samopoczucia Boguskiego czy Brożka. Ci ostatni lepsi już nie będą.
|
Boguski nie musi już być lepszy, wystarczy ze powtórzy swój ostatni sezon gdzie strzelił w lidze 12 goli i miał kilka asyst. Jestem ciekaw czy "złoto z Porto" Ze Manuel ustrzeli w sezonie chociaż połowę z tego czyli 6 goli i doda do tego kilka asyst?