|
Wywiad Sobola wlewa sporo optymizmu - zwłaszcza w kwestii relacji w szatni, o której najpierw forumowicze, a za nimi pseudoredaktorzy, że jest iskrząca od konfliktów starzy-nowi, Polacy - Hiszpanie etc. Widać Sobol zadbał o to aby szatnia stanowiła jedność ..... Czas pokaże i te 2 tygodnie przerwy na reprezentację są dla zespołu jak tlen - byleby wygrać z Jagą i spokojnie możemy czekać na poprawę gry całego zespołu i zgranie poszczególnych formacji...
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|