sevenheaven napisał(a):

pierwszy raz o tym słyszę, ale zawsze dodatkowa kasa się przyda, w naszym wypadku to sporo
|
Pierwszy raz o tym słyszysz, bo pierwszy raz załapaliśmy się do tej większej puli dla konkurentów klubu, który grał w LM. Normalnie dostawaliśmy kilkukrotnie mniejsze pieniądze, więc nikt się nawet tym nie chwalił.