Wyświetl pojedynczy post
MaLk
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4683
Stary 28.09.2017, 21:20
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
pierwszy raz o tym słyszę, ale zawsze dodatkowa kasa się przyda, w naszym wypadku to sporo
Pierwszy raz o tym słyszysz, bo pierwszy raz załapaliśmy się do tej większej puli dla konkurentów klubu, który grał w LM. Normalnie dostawaliśmy kilkukrotnie mniejsze pieniądze, więc nikt się nawet tym nie chwalił.
Odpowiedz cytując