Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4681
Stary 28.09.2017, 12:50
Zbigniew Boniek poinformował na swoim koncie TT, że każdy z klubów Ekstraklasy otrzyma jednorazową wypłatę w wysokości 280 tys. euro w ramach tzw. Solidarity Payment. To bezpośredni wynik występów Legii Warszawa w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

pierwszy raz o tym słyszę, ale zawsze dodatkowa kasa się przyda, w naszym wypadku to sporo
Odpowiedz cytując