Zbigniew Boniek poinformował na swoim koncie TT, że każdy z klubów Ekstraklasy otrzyma jednorazową wypłatę w wysokości 280 tys. euro w ramach tzw. Solidarity Payment. To bezpośredni wynik występów Legii Warszawa w rozgrywkach Ligi Mistrzów.
pierwszy raz o tym słyszę, ale zawsze dodatkowa kasa się przyda, w naszym wypadku to sporo
