Ja też gram, ale dopiero teraz wpadłem na to, że Kiko chyba robi FM na żywo - "klika" wybierz skład losowo a rozmowy motywacyjne przekazuje asystentowi lub je pomija. W trakcie okresu przygotowawczego zapomniał ustalić treningu "kondycja" i mamy efekty
