Wyświetl pojedynczy post
sevenheaven
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2224
Stary 28.09.2017, 11:06
chyba tylko ja tutaj gram w FMa..

nikt na to nie wpadł, że Ze Manuel, może mieć klauze w kontrakcie która gwarantuje mu X występów ?
być może, taka klauzula się znajduje, bo w przeciwnym razie nigdy by tu nie trafił i by nie było nas stać na niego..
a że okazał albo okaże się wtopą to już trudno było przewidzieć
Odpowiedz cytując