Karherop napisał(a):

|
Zdesperowany to byl Smuda, jak musiał wpuszczać Zająca na boisko. Kiko jest po prostu naiwny. Ma kim grać kim w drużynie i miał też przed transferami "last minute".
|
Kim? Kogo niby na dwie poostałe pozycje ofensywne prócz Carlitosa i Małeckiego?