robert777 napisał(a):

|
jak to nie wiadomo co umie Balaniuk? Przeciez Szewczenko za niego ręczył, do Milanu go polecał, to musi być przekocur. Tylko jeszcze tego nie pokazuje
|
Na marginesie, Szewczenko to ciekawy przykład. Bo on faktycznie był przekocurem, ale w Chelsea okazał się jednym wielkim niewypałem.
Po prostu, wbrew temu, co niektórym się wydaje, to jest piłka nożna a nie FM. Tutaj nigdy nie ma gwarancji, że ktoś się sprawdzi w danym klubie.