Markus napisał(a):

CV zwykle obrazuje możliwości zawodnika. Do Porto nigdy nie trafiają kompletni nieudacznicy.
Teraz te możliwości trzeba obudzić, a nie zagłaskiwać ego Boguskiego czy Brożka.
|
Może nie być czasu na budzenie czegokolwiek. Gość jest na rocznym wypożyczeniu z opcją pierwokupu. Jak dla nas kwota zbyt duża owego wykupu. Zatem albo gra i daje jakość, albo w zimie już go żegnamy jak owych legendarnych dwóch Kolumbijczyków. To nie jest nawet opcja kontraktu 1+1. Podsumowując - gość to nie jest nasza "inwestycja" żeby go ogrywać w nieskończoność. Nie jest naszym piłkarzem z dłuższym kontraktem, a jedynie wypożyczonym i przy naszych finansach bez szans na wykupienie najemnikiem. Zatem albo gra, albo do widzenia. On tu przyszedł na JUŻ robić grę a nie całą rundę dochodzić do siebie.
btw
Uche to był młody chłopak jak do nas trafił, Ze Manuel ma już 26 lat i raczej lepszy nie będzie.