Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2209
Stary 27.09.2017, 18:43
Szneka napisał(a):Wyświetl post
Panowie czytam Wasze analizy i brakuje jednego. Arka czy Korona czy Górnik zabiły nas AMBICJĄ I WOLA WALKI. tyle
Też. Ale o to pretensje można, a nawet trzeba mieć nie tylko do nowych, zagranicznych piłkarzy.

Jaką determinację pokazali ostatnio Małecki, Boguski, Brożek? A Cywka, któremu w Kielcach wyszedł tylko atak na chorągiewkę w narożniku boiska i popisowe jej wyrwanie? A kiksujący i nonszalancki nawet w wyrzutach z autu Sadlok? Jak przykłada się do defensywy Wojtkowski?

Hm?
Ostatnio edytowane przez Markus : 27.09.2017 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując