Szneka napisał(a):

|
Panowie czytam Wasze analizy i brakuje jednego. Arka czy Korona czy Górnik zabiły nas AMBICJĄ I WOLA WALKI. tyle
|
Też. Ale o to pretensje można, a nawet trzeba mieć nie tylko do nowych, zagranicznych piłkarzy.
Jaką determinację pokazali ostatnio Małecki, Boguski, Brożek? A Cywka, któremu w Kielcach wyszedł tylko atak na chorągiewkę w narożniku boiska i popisowe jej wyrwanie? A kiksujący i nonszalancki nawet w wyrzutach z autu Sadlok? Jak przykłada się do defensywy Wojtkowski?
Hm?