Markus napisał(a):

Odpowiedź jest banalnie prosta - bo ma dużo lepsze piłkarskie CV i możliwości niż np. Boguski, Bartosz czy Kostal, a także nawet w obecnym momencie - co pokazały różne mecze - inni zawodnicy nie są lepiej dysponowani i efektywniejsi dla gry oraz wyników zespołu niż on.
Skończmy z robieniem z Ze Manuela nowego kozła ofiarnego. Brlek i Kalu Uche po przyjściu do Wisły grali równie źle jak on. Scouci Porto też rekomendowali go tam na piękne oczy?
Nie panikujmy, naprawdę. Nie ma w Wiśle kataklizmu.
|
A ile spotkań ten osławiony Ze Manuel w Porto rozegrał? CV nie biega po boisku a zawodnik czego najlepszym przykładem jest w tej chwili Carlitos.