Czy orientuje się ktoś dlaczego na trybunie C jest tyle powyrywanych krzesełek? W turbokozaku to było widać doskonale. Dlaczego krzesełka( te skórzane) na trybunie A i H nie zostały wymienione? One tak masakrycznie wyglądają, że aż strach patrzeć. I czemu betony wciąż nie zostały zasłonięte przez reklamy

?