|
Reasumujac część postulatów. Jesli Ramirez chce pracować z Wisla dłużej niż kilka tygodni (miesiecy) musi po prostu punktowac. Jak już kiedyś napisałem. Jesli do zimy bedziemy w 8 ze strata do lidera nie wieksza niz 6-8 punktów to Ramireza nikt nie wywali. Z kolei bez prezentowania solidnej gry punkty też nie przyjdą. Kolo się zamyka i każda ze stron będzie zadowolona. Musimy oczekiwać ze Kiko wyciagnie wnioski z poczatku sezonu i pokaże ze o ile krytyka wiele razy była słuszna, to jednak w dużym stopniu przedwczesna. Sam go ostro krytykuję, ale poki jest naszym trenerem życzę mu aby to poukładal.
Życzę mu dobrze, bo i będzie to znaczyło że Wisła idzie w dobra stronę, jednak oczekiwania mam wobec niego coraz mniejsze. Niech nas po prostu zaskoczy i pokaże że przedwcześnie go skreślono.
Między meczem z Koroną, a meczem ze Śląskiem sa 3 tygodnie. To wystarczajacy czas aby doprowadzić wszystkich zdrowych pilkarzy do dobrej formy.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 26.09.2017 o godz. 22:29.
|