czaro napisał(a):

Na papierze w piłkę nożną to się grało, rysując kreski w zeszycie w kratkę
|
O to to. W sumie jeszcze na studiach i aplikacji w to grałem...
Problem nie na papierze jest taki, że teoretyczne rozpatrywanie piłkarzy na papierze jest bardziej ryzykowne od inwestycji w papiery wartościowe wysokie ryzyka
Liczy się forma, dopasowanie charakterystyką i właśnie mityczne zgranie z zespołem.