Kurz napisał(a):

|
Na papierze, Wisła Kraków ma chyba najsilniejszą kadrę w lidze. +/- osiemnastu piłkarzy, którzy talentem, umiejętnościami czy doświadczeniem prezentują się naprawdę nieźle.
|
Dyskutowałbym...
Wystarczy wejść na transfermarkt, żeby sprawdzić, że "na papierze" to na żadnej pozycji szaleństwa nie ma. Piłkarzy, którzy przelotem zwiedzali topowe ligi, tak jak nasz nowy zaciąg, jest sporo w innych klubach. Łączna wycena daje nam siódme miejsce.
Gdzie nam np. do "papierowej" kadry Legii (8 reprezentantów, w tym 5 Polski, 4 reprezentantów młodzieżowych) plus wyblakłe gwiazdy do odbudowania z historią w Serie A, Bundeslidze, Ligue 1, Celtiku, Panathinaikosie... Bez problemu złożę kadrę takich +/- osiemnastu piłkarzy Legii, którzy
na papierze talentem, umiejętnościami czy doświadczeniem przebiją naszą kadrę.
Inna sprawa, że Legia gra na tę chwilę porównywalnie do nas
