Wyświetl pojedynczy post
PlayLikeAPro
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 26.09.2017, 19:06
Ja się zabezpieczam i na trzeźwo meczu nie będę oglądał Aperitif wskazany Mam nadzieję że ktoś oprócz Carlitosa w końcu zaskoczy.
Nie sądziłem że będę czekał na powrót Ondraska do składu, ale wtedy dzida mogła by iść na dwóch napastników
Wygramy 2:1 na farcie.

Do zobaczenia na stadionie.
Odpowiedz cytując