Ja się zabezpieczam i na trzeźwo meczu nie będę oglądał

Aperitif wskazany

Mam nadzieję że ktoś oprócz Carlitosa w końcu zaskoczy.
Nie sądziłem że będę czekał na powrót Ondraska do składu, ale wtedy dzida mogła by iść na dwóch napastników

Wygramy 2:1

na farcie.
Do zobaczenia na stadionie.