Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
 
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2164
Stary 26.09.2017, 17:29
_al3x napisał(a):
Szkoda że tak Moskala wiślaka z krwi i kości nie broniliście.
Z tego co pamiętam, to akurat Kazek był broniony, a argumentem było, że orze jak może z tą kadrą, którą ma do dyspozycji. Kiedy był zwalniany po porażce w Derbach, sytuacja w tabeli była dość specyficzna - po tej feralnej kolejce zlecieliśmy na siódme miejsce, do czwartego był punkt straty, do trzeciego i drugiego siedem, a pięć przewagi nad 14. lokatą.

Problem w tym, że X osób (nie tylko na forum, także w klubie, wszyscy wiemy kto jeszcze wtedy rządził) uwaliło sobie, że gramy o puchary i te dziewięć remisów było nie do przebolenia, a porażka w Derbach przechyliła czarę goryczy u Bossa. Podejrzewam, że wiele osób uważa do dzisiaj, że ówczesne zwolnienie Kazia było pochopne.
Odpowiedz cytując