Temat
:
Kiko Ramirez były trener Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
obikenobi
Senior Member
Od: 02.2013
Offline
#
2160
26.09.2017, 16:59
TIR_DO_SŁUBIC
napisał(a):
Tak w ogóle to kiedy my zdobyliśmy ostatnią bramkę po rzucie wolnym/rożnym?
Mecz z Pogonią w rundzie finałowej zeszłego sezonu. Gol na 3:0 Ivana Gonzaleza po wrzutce chyba Mączyńskiego z rożnego.
obikenobi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do obikenobi
Znajdź inne posty napisane przez obikenobi